На Київщині відновили понад 100 медзакладів, які знищили росіяни Понад 100 медзакладів частково або повністю відбудували на Київщині після деокупації регіону, повідомила заступниця голови Київської ОВА Леся Карнаух. За її словами, з моменту повномасштабного вторгнення... Зверніть увагу, Новини 28.08.2023