У Херсонській області – знову атака на бригаду екстреної медичної допомоги. 13 листопада у селищі Станіслав окупанти скинули вибухівку на “швидку” під час евакуації поранених. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.
Унаслідок атаки постраждали 45-річний чоловік і 40-річна жінка. У них діагностували вибухові травми та уламкові поранення. Коли бригада “екстренки” транспортувала постраждалих до лікарні, війська рф скинули на них вибухівку з дрона. Унаслідок атаки машина знищена.
На щастя, медичні працівники дістали акубаротравми. Їхній автомобіль – знищений.
За даними прокуратури, унаслідок російських обстрілів 13 листопада на Херсонщині постраждали 11 цивільних, одна людина загинула.
Так, у Бериславі через атаку дрона загинула 52-річна жінка, ще двоє жінок зазнали поранень. В Антонівці поранені двоє чоловіків та жінка. У Садовому поранено трьох місцевих жителів. Ще двоє людей постраждали від ворожих БпЛА у Станіславі.
Також військові рф з артилерії обстрілювали Комишани. До лікарні доставлено чоловіка, який на момент атаки перебував удома.
Нагадаю, в кінці жовтня на Херсонщині під російську атаку потрапили медики, загинув лікар.
Довідка
За даними МОЗ, з моменту повномасштабного вторгнення російські ракети та снаряди зруйнували 227 об’єктів медзакладів та ще 1 714 об’єктів — пошкодили.
Найбільших втрат зазнали лікарні на Харківщині, Донеччині, Миколаївщині, Київщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Запоріжжі.
Від початку війни росіяни також пошкодили 235 автівок екстреної медичної допомоги, знищили 263 та захопили 125 автівок “екстренки”.
Читайте також “Ляшко: Росія вбила понад 100 цивільних медиків”.
Фото МОЗ
Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
