Росія продовжуває убивати українців. Внаслідок масованої ракетної атаки пошкоджено пологовий будинок в Дніпрі та лікарню в Харкові, повідомили у МОЗ.
На щастя, в обох містах жоден із пацієнтів чи медперсоналу не постраждав. У Харкові вибуховою хвилею пошкоджена будівля медзакладу, на території сталася пожежа. Пошкоджено автомобіль екстреної допомоги. У Дніпрі внаслідок влучання також суттєво пошкоджено будівлю медзакладу. Усі пацієнти і медперсонал встигли перейти в укриття.
Вранці 29 грудня росіяни влаштували масовану ракетну атаку на Україну: постраждали Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя.
За останніми даними Нацполіції, загинули 18 людей, 132 отримали поранення. Серед яких щонайменше двоє дітей — 6 та 8 років.
Довідково: від початку повномасштабної війни ворог пошкодив 1474 об’єкти медзакладів та ще 195 об’єктів зруйнував повністю (відновленню не підлягають).
Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей.
Ворог також пошкодив 103 автівки екстреної медичної допомоги, ще 253 автомобілі – знищив. 125 автівок “екстренки” окупанти привласнили.
Фото Дніпровська ОВА
Зверніть увагу, раніше HUBZ повідомляв, що у МОЗ готують план повернення медичної системи на деокуповані території.
Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
