Національна дитяча спеціалізована лікарня “Охматдит” з 1 січня 2025 року розпочне роботу в межах Програми медичних гарантій. Про це повідомили у МОЗ.
За словами очільника відомства Віктора Ляшка, всі без винятку медичні заклади мають увійти до єдиного медичного простору України і працювати за Програмою медичних гарантій.
“Це те рішення, яке значно покращує доступність якісної безоплатної медичної допомоги для пацієнта.Ми відкриті до діалогу з медзакладами, готові допомагати, аби зберегти ефективність тієї чи іншої установи, враховувати її особливості”, – наголосив Ляшко.
з 1 липня 2024 року, згідно з планами, клініка змінить статус на некомерційне держпідприємство.
Із 2024 року “Охматдит” уже законтрактований Національною службою здоров’я України на суму 168 млн грн за пакетами трансплантації органів і трансплантації кісткового мозку.
НДСЛ “Охматдит” — найбільша дитяча лікарня країни. Щороку тут проводять більше ніж 10 тисяч операцій та консультують більш ніж 270 тисяч дітей.
Так, у відділеннях здійснюються:
- реконструктивно-пластичні операції,
- пересадка кісткового мозку,
- хірургічна корекція складних вроджених вад розвитку у новонароджених дітей,
- виходжування за сучасними технологіями глибоко недоношених дітей,
- онконейрохірургія,
- діагностика та лікування ретинопатії новонароджених.
За останні два роки лікарня пройшла значний етап свого вдосконалення та розвитку:
- поставлено найсучасніше обладнання,
- висококваліфіковані медики регулярно проходять навчання та стажування за кордоном,
- запрацював Центр орфанних захворювань.
Фото УНІАН
Зверніть увагу, раніше HUBZ писав, що цьогоріч клінічна лікарня “Феофанія”буде надавати послуги з лікування інфарктів, інсультів та онкології.
Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
