Йому осколком вибило око та тяжко поранило обидві руки. Захисник із Харківщини після важких травмувань відновлюється та проходить реабілітацію на Франківщині. Історію воїна розповіли у МОЗ.
Володимир Ільїн пішов на війну добровольцем. Важке поранення отримав наприкінці червня під Гуляйполем, Запорізької області, під час штурму ворожих позицій. Володимир розповідає про той день і згадує, що позиції вдалося захопити, але, оскільки ніхто з командування їх не зупинив, то вони пройшли більше, ніж потрібно.
Захисник був у першій штурмовій трійці. Каже, що виповзав після поранення сам, на лопатках, адже ніхто підійти до нього не міг. А що з ним сталося – вже усвідомив у медбаті.
Одну руку від плеча було прострелено з БМП, долоню іншої — розірвало. Також осколком гранати вибило око. Загалом у чоловіка було 13 поранень. До лікарні Володимир потрапив із відкритим вогнепальним переломом та численними ранами. А далі на нього чекав довгий шлях лікування та загоєння ран.
З вогнепальними пораненнями обидвох рук і вибитим осколком гранати оком воїн вже другий місяць перебуває в одній з лікарень Івано-Франківщини. За словами медиків, потрібно приблизно пів року, щоби руки загоїлися, а відтак можна буде зайнятися відновленням ока. Далі на військового чекає процес реабілітації.
Володимир розповідає, що майже все своє життя говорив російською. Його мама – росіянка, а бабуся пережила блокаду Ленінграда. Каже, що ставлення до мови змінив у 2013 році, коли розігнали Майдан і побили студентів.
Нині чоловік мріє повернутися до нормального життя, поставити на ноги 16-річну доньку.
Зверніть увагу, раніше HUBZ писав про те, що в Україні почала діяти “гаряча лінія” з питань реабілітації та протезування захисників.
Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
